Όλοι οι Κυπελλούχοι/Εκπρόσωποι των Ενώσεων στο κύπελλο Ελλάδας

Όλοι οι Κυπελλούχοι/Εκπρόσωποι των Ενώσεων στο κύπελλο Ελλάδας

Ολοκληρώθηκαν οι κληρώσεις στις Ποδοσφαιρικές Ενώσεις για την ανάδειξη των κυπελλούχων/εκπροσώπων στο Κύπελλο Ελλάδας της σεζόν 2020/2021

Σήμερα είναι η καταληκτική ημερομηνία για να δηλωθούν στην ΕΠΟ οι ομάδες και πλέον μπαίνει στα σκαριά η προκήρυξη της επόμενης διοργάνωσης. Θυμίζουμε πως εκτός της Αναγέννησης Άρτας και του ΑΟ Διαβολιτσίου σε Άρτα και Μεσσηνία αντίστοιχα, που κατέκτησαν τον τίτλο προ της πανδημίας, όλες οι υπόλοιπες Ενώσεις προχώρησαν σε κληρώσεις, σύμφωνα με την απόφαση της Ομοσπονδίας.

Αναλυτικά:

ΕΠΣ Έβρου : ΑΕ Διδυμοτείχου

ΕΠΣ Θράκης : Πανθρακικός

ΕΠΣ Ξάνθης : Ορφέας Ξάνθης

ΕΠΣ Δράμας : AE Αμπελοκήπων

ΕΠΣ Καβάλας : Νέστος Χρυσούπολης

ΕΠΣ Σερρών : Δόξα Κάτω Καμήλας

ΕΠΣ Κιλκίς : Αναγέννηση Πλαγιάς

ΕΠΣ Μακεδονίας : Καμπανιακός

ΕΠΣ Χαλκιδικής : Όλυνθος Ολύνθου

ΕΠΣ Πέλλας : Εθνικός Γιαννιτσών

ΕΠΣ Ημαθίας : Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

ΕΠΣ Πιερίας : ΑΕ Καρίτσας

ΕΠΣ Φλώρινας : Ακρίτας Αχλάδας

ΕΠΣ Καστοριάς : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΕΠΣ Κοζάνης : Μακεδονικός Φούφα

ΕΠΣ Γρεβενών : Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΕΠΣ Λάρισας : Φαλανιακός

ΕΠΣ Τρικάλων : ΑΟ Μεγάλων Καλυβίων

ΕΠΣ Θεσσαλίας : ΦΘ Αγχίαλος

ΕΠΣ Καρδίτσας : Ατρόμητος Παλαμά

ΕΠΣ Κέρκυρας : ΑΟ Παξών

ΕΠΣ Ηπείρου : ΑΟ Ανατολής

ΕΠΣ Θεσπρωτίας : Θύαμις Καστρίου

ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας : Αχέρων Καναλακίου

ΕΠΣ Άρτας : Αναγέννηση Άρτας

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας : ΑΕ Μεσολογγίου

ΕΠΣ Κεφαλληνίας : Παλληξουριακός

ΕΠΣ Ευρυτανίας : ΑΟ Ποταμιάς

ΕΠΣ Φωκίδας : Αμφισσαϊκός

ΕΠΣ Φθιώτιδας : Οπούντιος Μαρτίνου

ΕΠΣ Εύβοιας : Ελλήσποντος Ν. Λαμψάκου

ΕΠΣ Βοιωτίας : ΑΟ Μελισσοχωρίου

ΕΠΣ Αθηνών : Άγιος Ιερόθεος

ΕΠΣ Δυτικής Αττικής : Βύζας Μεγάρων

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής : Αστέρας Βάρης

ΕΠΣ Πειραιά : ΑΠΟ Κερατσίνι

ΕΠΣ Κορίνθου : Ηρακλής Ξυλοκάστρου

'ΕΠΣ Αχαΐας : Ατρόμητος Πατρών

ΕΠΣ Ηλείας : ΠΑΟ Βάρδας

ΕΠΣ Ζακύνθου : ΑΕ Αγίου Λέοντα/Κοιλιωμένου

ΕΠΣ Μεσσηνίας : ΑΟ Διαβολιτσίου

ΕΠΣ Αρκαδίας : Παναρκαδικός

ΕΠΣ Λακωνίας : Ήφαιστος Βρονταμά

ΕΠΣ Αργολίδας : Κορωνίδα Κοιλάδας

ΕΠΣ Κυκλάδων : Πανθηραϊκός

ΕΠΣ Σάμου : ΑΕ Βαθυλάκκου/Πανσαμιακός

ΕΠΣ Λέσβου : Διαγόρας Σαρδών

ΕΠΣ Χίου : Δάφνη Δαφνώνα

ΕΠΣ Δωδεκανήσων : Άρης Αρχαγγέλου

ΕΠΣ Χανίων : Πανακρωτηριακός

ΕΠΣ Ρεθύμνου : Τάλως Μελιδονίου

ΕΠΣ Ηρακλείου : ΠΑΝΟ Μαλλίων

ΕΠΣ Λασιθίου : AO Αγίου Νικολάου

πηγή: sportsup.gr

Πηγή

Πες το στους φίλους σου...
FaceBook  Twitter